KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 12398227
nr 1239 8227
Blandteknik
Elisabeth Bergstrand Poulsen (1887-1955), Kvinna i Alger. Signerad, daterad 1914,31x23
Utrop:
500 kr
Såld:
500 kr
måndag 4 mars 2019
kl 18:18:28
150 kr
150 kr
150 kr (Budbetjänt)
200 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr